Top
GP Digital / Om oss / Medarbeidere

Medarbeidere

David Andreassen

Daglig leder

Mobil: 481 78 340da@gp.no

David Falch

IT-konsulent

Mobil: 951 19 224david@gp.no

Helge Haugen

Teamleder drift

Mobil: 995 97 666helge@gp.no

Henrik Falch

Leder IT-løsninger

Mobil: 915 62 688henrik@gp.no

Jon-Sindre Hoel

IT-konsulent

Mobil: 466 46 340sindre@gp.no

Philip André Gaulin

IT-tekniker

Mobil: 451 01 331philip@gp.no

Lars-Henrik Galborgen

Applikasjonsutvikler

Mobil: 958 13 016lars-henrik@gp.no

Petter Bjerke Falch

IT-driftskonsulent

Mobil: 472 39 186petter@gp.no

Remi Eriksen

Teamleder kundesenter og verksted

Mobil: 995 97 660remi@gp.no

Selma M. Gjeset

Leder serverdrift

Mobil: 917 68 064selma@gp.no

Velimir Cuic

Teknisk leder

Mobil: 906 17 126velimir@gp.no

Ann-Kristin S. Johansen

Sekretær

Telefon: 911 67 285ann-kristin@gp.no

Jonas Pettersen Hjørnegaard

Leder forretningsutvikling

454 40 859jh@gp.no

Øystein Falch

Adm. direktør i GP-Gruppen

Mobil: 915 22 714oystein@gp.no
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.